2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Zachodniopomorskie
  6. Opieka nad dziećmi - Koszalin
Dodane 02 maja 2024

Animator/ Animatorka – praca w Mielnie od 20 maja

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Spółka Holiday Park & Fun aktualnie poszukuje animatorów do pracy w jednej z hal zabawowych w Mielnie.

Praca od 20 maja. Gwarantujemy darmowe zakwaterowanie.

Zakres obowiązków:

·        Organizacja zabaw i atrakcji dla najmłodszych gości hali zabawowej

·        Organizacja lekkich animacji wewnątrz strefy zabaw

·        Puszczanie baniek mydlanych, pomoc przy kolejce oraz organizacji różnych atrakcji oferowanych na terenie hali zabawowej

·        Dbanie o materiały i miejsce pracy

·        Zapewnienie bezpiecznej i radosnej atmosfery podczas animacji

Oczekiwania:

·        Doświadczenia w pracy z dziećmi

·        Umiejętności animowania zabaw dla dzieci,

·        Pozytywne nastawienie do pracy, kreatywności, energia

·        Umiejętności pracy w zespole

·        Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

·        Pozytywne nastawienie do rodziców naszych najmłodszych gości

Oferujemy:

·        Nastawienie na współpracę w okresie wakacyjnym

·        Współpraca w oparciu o umowę zlecenie

·        Bezpłatne zakwaterowanie

·        Elastyczny grafik

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 915777821