2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Przasnysz
Dodane 13 maja 2024

Akwarysta/ hobbysta - Midi zoo Przasnysz

Lokalizacja

Przasnysz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy siecią polskich sklepów zoologicznych , dokładamy wszelkich starań, aby życie zwierząt i ich Opiekunów było prostsze oraz przyjemniejsze. W naszych sklepach oferujemy produkty wysokiej jakości dla każdego Pupila.

Związku z rozwojem sklepu w Jaśle poszukujemy:

- akwarysta

W zgłoszeniu proszę o wpisanie stanowiska.

Dołącz do Nas !

  • Zadania :

    • obsługa Klientów zgodnie ze standardami Marki

    • przyjmowanie dostaw kompleksowa

    • opieka nad zwierzętami / rybami

    • dbanie o czystość sklepu

    • troska o estetykę i standard ekspozycji produktów

    • zaangażowanie i chęć rozwoju pozytywne nastawienie , otwartość

    • doświadczenie na oferowanym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • praca w firmie w , której poczujesz się doceniony

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowa zlecenie/ umowy o pracę

    • zniżkę na cały asortyment dostępny w naszych sklepach

    • atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników

    • przyjazną atmosferę

Lokalizacja

Przasnysz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Przasnysz
ID: 917958950