2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zakopane
Dodane 09 maja 2024

Agent nieruchomości - specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Deweloper zatrudni na stanowisko

AGENT NIERUCHOMOŚCI - PODHALE

Luksusowe nieruchomości inwestycyjne

Zakres obowiązków:

  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klientów

  • organizacja prezentacji nieruchomości klientom

  • przygotowywanie dokumentacji transakcyjnej

  • praca z klientem w celu dokonania transakcji zakupu oraz wynajmu nieruchomości

  • utrzymywanie relacji z klientami i zapewnienie wysokiego poziomu obsługi

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie w branży nieruchomości

  • dyspozycyjności

  • znajomości rynku nieruchomości i przepisów prawnych dotyczących transakcji nieruchomości

  • samodzielności

  • wysokiego poziomu komunikacji interpersonalnej

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość pracy przy dużych inwestycjach

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych oraz podwyższania kwalifikacji

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 907987488