2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Grzegórzki
Dodane 30 maja 2024

Agent nieruchomości - Doradca ds. Nieruchomości - Kraków

Wynagrodzenie

2 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie ofert z zakresu wynajmu i sprzedaży nieruchomości na terenie Krakowa i okolic

  • przygotowywanie profesjonalnych ofert nieruchomości

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • prezentowanie nieruchomości

  • negocjowanie warunków dot. przeprowadzenia transakcji

  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów do transakcji i jej obsługa

  • współpraca z notariuszami, doradcami kredytowymi

Nasze wymagania

  • posiadanie silnej samodyscypliny i poczucia odpowiedzialności oraz determinacji w dążeniu do celu

  • samodzielności i umiejętności pracy zespołowej

  • wysokiej kultury osobistej oraz komunikatywności

  • mile widziana znajomość branży nieruchomości i języka angielskiego

  • doświadczenie w sprzedaży ( branża: nieruchomości, bankowość, call center, motoryzacja, ubezpieczenia itp.)

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie B2B lub umowy zlecenie

  • budowanie długotrwałej relacji z klientem

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy

  • szkolenia wprowadzające

  • opiekę doświadczonego specjalisty

  • atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników

  • dostęp do licznych szkoleń, programów i rozwiązań ułatwiających pracę i poruszanie się po rynku nieruchomości

  • niezbędne narzędzia pracy wysokiej klasy (aparaty, kamery, laptop)

  • bardzo dobrą atmosferę w biurze

  • biuro w centrum Krakowa z możliwością darmowego parkingu

  • bazę aktualnych nieruchomości oraz klientów poszukujących

  • dostęp do wielu deweloperów na terenie całej Polski

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • szkolenia

O nas

Jesteśmy firmą która na krakowskim rynku działa od lat. Budują ją osoby, które posiadają ogromne doświadczenie w zakresie branży nieruchomości, uwzględniając również branżę budowlaną, kredytową oraz prawną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu które nasi pracownicy zbierali jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom jak najwyższą jakość usług, a pracownikom wysokie prowizje. Nie jesteśmy kolejną marką, która działa według szablonu. Dla nas najważniejszy jest klient. Bazujemy głównie na relacjach, które wypracowaliśmy przez lata, a nasi klienci chętnie do nas wracają. Priorytetem w naszej firmie jest ciągły rozwój i budowanie trwałych relacji oraz sieci kontaktów opierającej się na wzajemnym zaufaniu. Dołącz do nas i buduj z nami markę inną niż wszystkie.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 813982833