2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tarnów
Dodane 28 maja 2024

Agent Nieruchomości

Wynagrodzenie

3 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Loft 4 Nieruchomości to firma stworzona dla Klientów przez ludzi z pasją do nieruchomości. Stawiamy na rozwój, wykorzystanie najnowszych technologii w pracy pośrednika nieruchomości, przywiązujemy dużą wagę do przygotowania merytorycznego naszych agentów. Świetna atmosfera i najlepsze na rynku warunki pracy są dla nas najważniejsze.

Zakres obowiązków Agenta:

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży nieruchomości

  • budowanie relacji z klientami (zarówno sprzedającymi jak i kupującymi)

  • organizacja i koordynacja procesu sprzedaży

  • obsługa transakcji

  • spotkania z klientami i prezentacje nieruchomości

  • dobra umiejętność obsługi komputera i podstawowego oprogramowania

Naszym Agentom oferujemy:

  • współpraca na podstawie umowy agencyjnej (B2B)

  • jasny i przejrzysty system prowizyjny

  • szkolenie wdrożeniowe

  • stałe wsparcie ze strony managera

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, komputer itp.)

  • skuteczne działania marketingowe, które pomogą w sprzedaży nieruchomości

  • nienormowany czas pracy – sam/a ustalasz tempo i czas pracy, liczy się realizacja zadań, nie czas który na nie poświęcisz.

Od Agentów oczekujemy:

  • prawo jazdy oraz własny samochód

  • umiejętność zarządzania pracą własną, bez nadzoru przełożonego - nie wyznaczamy Ci godzin pracy!

  • dyspozycyjność

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów - Jeżeli jesteś osobą, która nie ma problemów w nawiązywaniu kontaktów i uwielbiasz rozmawiać z ludźmi zarówno przez telefon, jak face to face to ta praca jest dla Ciebie stworzona

  • determinacja w realizacji celów, samodyscyplina i energia w działaniu

Gotowy/a na nowe wyzwania? Nie czekaj, APLIKUJ. Wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem i dołącz do zespołu LOFT 4 Nieruchomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 902091095