2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Częstochowa
  6. Pozostałe oferty pracy - Północ
Dodane 17 maja 2024

Agent nieruchomości

Wynagrodzenie

6 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Północ

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Lubisz wyzwania i pracę z ludźmi? Cenisz sobie swobodę działania i elastyczny czas pracy

    Oferujemy:

    zarobki adekwatne do osiąganych wyników → to od Ciebie zależy ile będziesz zarabiał/-a

    najszybciej wypłacana prowizja → prowizję wypłacamy natychmiast po transakcji

    szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne → przygotujemy Cię do pracy na rynku nieruchomości. Na szkolenia przyjeżdżają do nas doradcy z całej Polski

    ciekawą pracę pełną wyzwań → brak rutyny - codziennie będziesz poznawał nowych ludzi

    rozwój zawodowy w dużym biurze nieruchomości

    wsparcie merytoryczne → dzielimy się doświadczeniem zebranym przez 10 lat działalności na rynku nieruchomości

    duże, nowoczesne biuro z parkingiem

  • Nasze wymagania

    • Oczekujemy:

      komunikatywności → ta branża opiera się na kontaktach z ludźmi

      umiejętności pracy w zespole → wspólnie pracujemy na Twój sukces

      samodyscypliny i dobrej organizacji czasu pracy → masz dużą swobodę pracy, ale będziemy dbać o Twoją efektywność

      zainteresowania rynkiem nieruchomości → musisz znać swój produkt

      otwartości na nowe wyzwania → nauczymy Cię tego biznesu

  • O nas

    • EP Nieruchomości S.C.

      Od 10 lat świadczymy najwyższej jakości usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradca ds. obrotu nieruchomościami

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Północ
ID: 917335318