2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podkarpackie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Rzeszów
Dodane 07 maja 2024

Agent ds. wynajmu samochodów Wypożyczalnia WcarS Rental Rzeszów

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Wypożyczalnia Samochodów WcarS Rental

Prężnie rozwijająca się firma w branży wynajmu samochodów, poszukuje pracowników do biura na stanowisko:

Agent ds. wynajmu samochodów.

Opis stanowiska :

• Obsługa procesu wynajmu,

• Bezpośrednia obsługa i doradzanie klientom,

• Prowadzenie korespondencji,

• Czuwanie nad prawidłowym obiegiem informacji oraz dokumentów,

• Elementy pracy biurowej.

Wymagania :

• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, również tych handlowych

• Wysokiej kultury osobistej, komunikatywności

• Umiejętności pracy w zespole

• Zarządzanie czasem - dobra organizacja pracy,

• Dyspozycyjność w wieczory i weekendy,

• Sumienność, odpowiedzialność, elastyczność,

• Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,

Oferujemy :

• Elastyczne godziny pracy,

• Możliwość pogodzenia pracy ze studiami, nauką (możliwość pracy na pełny etat preferowana),

• Zatrudnienie na umowę zlecenie,.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Z wybranymi osobami skontaktujemy się drogą telefoniczną.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 674303432