2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Podkarpackie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Rzeszów
Dodane 14 maja 2024

Administrator sklepu internetowego Informatyk

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

- praktyczna wiedza w zakresie zarządzania sklepem internetowym,

- znajomość PHP, SQL, MYSQL, HTML, CSS, REST API, JSON, OOP, JQUERY, JS,

- doświadczenie przy pracy z plikami XML,

- znajomość systemu Windows i pakietu MS Office / Libre Office (w szczególności EXCEL / Calc),

- nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i usprawnień,

- znajomość wybranego programu graficznego do obróbki zdjęć i tworzenia grafik reklamowych,

- dobra organizacja czasu pracy własnej i członków zespołu,

- język angielski w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację telefoniczną i mailową z firmami zagranicznymi.

Zakres obowiązków:

- weryfikowanie poprawności danych z plików produktowych,

- integrowanie ofert sklepowych,

- wstępna analiza błędów,

- wsparcie techniczne,

- praca nad usprawnieniem procesów integracji,

- obsługa sklepu internetowego,

- praca z dużymi bazami danych oraz ich aktualizacja,

- komunikacja z firmami zagranicznymi,

- tłumaczenie instrukcji technicznych,

- tworzenie stron internetowych,

- wprowadzanie nowych marek na rynek polski.

Mile widziane:

- znajomość sklepu SKY-SHOP,

- znajomość LARAVEL + VUE lub innego frameworka,

- umiejętności techniczne umożliwiające pomoc przy serwisie sprzętu sportowego,

- znajomość SUBIEKT GT oraz SFERA.

Oferujemy:

- praca na pełny etat (poniedziałek - piątek),

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- miłą atmosferę pracy,

- interesującą pracę w młodym zespole,

- 4500 netto na start.

Osoby zainteresowane powyższymi ofertami prosimy o przesłanie CV (ze zdjęciem).

Adres:

Firma TROPS

ul. Boya-Żeleńskiego 16/5

35-105 Rzeszów

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (z godnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 789645259