2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Fabryczna
Dodane 05 maja 2024

Administrator Nieruchomości - STAŻYSTA

Wynagrodzenie

1 999 - 2 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko administratora nieruchomości - stażysty.

Oferta jest skierowana do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w urzędzie pracy.

OBOWIĄZKI:

  • telefoniczna i mailowa obsługa mieszkańców nieruchomości,

  • kontakty z firmami obsługującymi nieruchomości (np. zlecanie usunięcia awarii, prac remontowych i innych inwestycji), w tym monitoring ich pracy,

  • przygotowanie dokumentów, raportów, zestawień,

  • organizacja i obsługa spotkań wspólnot mieszkaniowych,

  • wyjazdy do zarządzanych nieruchomości.

    IDEALNY KANDYDAT TO OSOBA:

  • posiadająca wykształcenie minimum średnie,

  • komunikatywna, pozytywnie nastawiona do życia i lubiąca pracę z ludźmi,

  • dokładna, samodzielna na której można polegać,

  • sprawnie obsługująca komputer, pakiet MS Office i pocztę elektroniczną,

  • potrafiąca harmonijnie współpracować w zespole,

  • dobrze czująca się w pracy, gdzie jest duża różnorodność zadań,

  • posiadająca prawo jazdy kat. B (niezbędne ze względu na dojazd do zarządzanych nieruchomości).

  • nie wymagamy doświadczenia

  • mile widziany status studenta

  • praca od poniedziałku do piątku

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 916292505