2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Warszawa
  7. Rekrutacja - Bemowo
Dodane 22 kwietnia 2024

1000zł za 1numer tel ZDALNIE Rekruter j.ukraińskim Рекрутер Freelancer

Wynagrodzenie

10 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Witam Cię! :)

Na początku opowiem Ci krótko, gdzie trafiłeś/aś. Jesteśmy dziś kilkuosobowym zespołem PartWork.

Jako agencja pracy, od 2016 roku co dzień dajemy zatrudnienie setkom sprawdzonych pracowników, najczęściej produkcyjnych, delegując ich do naszych klientów, w branżach automotive, FMCG, logistycznej i paru innych. W większości ci pracownicy są cudzoziemcami (najczęściej z Ukrainy i Azji), jak również pochodzą z Polski.

W najbliższej przyszłości chcemy zwielokrotnić tą skalę. Z tego powodu poszukujemy osób które nie mogą mieszkać w Krakowie, a posiadają umiejętności rekruterskie i chcą w formie freenalcerskiej dorobić do swojego budżetu.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, kreatywną, samodzielną, zapraszam do kontaktu. Wyjaśnimy dokładnie system współpracy oraz przekażemy wszystkie niezbędne materiały i dostępy w celu maksymalnego ułatwienia rekrutacji na rzecz Agencji PartWork

WSZYSTKO MOŻLIWE W FORMIE ZDALNEJ, BEZ KONKRETNYCH GODZIN PRACY

ZASADY SĄ BARDZO PROSTE

1. Ty nam przekazujesz numer telefonu do osoby poszukującej pracy.

2. My dobieramy dla Twojego kandydata najlepszą ofertę pracy, podpisujemy z nim umowę i koordynujemy go do miejsca pracy (dajemy jemu też mieszkanie).

3. Gdy Twój kandydat odpracuje 30dni, wypłacamy Tobie 1000 PLN

Wymagania:

  • BRAK :-) Noo, może jedynie język ukraiński (lub rosyjski) z uwagi na rekrutację również cudzoziemców

Obowiązki:

BRAK :-) Tyle ile zrekrutujesz tyle zarobisz.

Nie stawiamy minimalny ani maksymalnych wymagań. Znajdziesz 1 osobę - zarobisz 1000pln, znajdziesz 20 osób - zarobisz 20 000pln :-)

Każdego miesiąca mamy kilkadziesiąt ofert pracy. Fabryki są w różnych lokalizacjach w Polsce (mazowieckie, śląskie, dolnośląskie, małopolskie, świętokrzyskie).

Fabryki z którymi współpracujemy oferują pracownikom produkcyjnym wysokie zarobki, minimum 4500zł netto, do 7000zł netto. W większości przypadków nie oczekujemy od kandydatów doświadczenia. Nie zawsze muszą też znać język polski.

Mogą to być Polacy lub cudzoziemcy (dowolna narodowość), ale przebywający już w Polsce.

Osoby zainteresowane prosimy o wiadomość poprzez Olx wraz z adresem e-mail, na który wyślemy wstępne informacje, po tym umówimy rozmowę telefoniczną lub wideorozmowę, gdzie odpowiemy na wszystkie pytania

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 864005147