2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Środa Wielkopolska
Dodane 07 maja 2024

Сбор яиц и уборка курятника/ Збір яєць і прибирання курника

Wynagrodzenie

4 800 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Środa Wielkopolska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557.

W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Работник курятника/ Працівник курника

HR LEGAL Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia wpisana do KRAZ pod numerem 24557

Oferta pracy tymczasowej

  • ·Сбор яиц и уборка курятника

Обязанности: сбор яиц, работа по уборке на территории курятников

Ставка: 4800 – 7000 zł brutto

Часы работы: работа по 8/12 часов в день (только первая смена)

Место работы: Środa Wielkopolska (30 км от Познани)

Предоставляем жильё!

Помогаем сделать санкнижку!

  • Збір яєць і прибирання курника

Обов'язки: збір яєць, прибирання курників

Ставка: 4800 – 7000 брутто

Графік роботи: 8/12 годин на день (тільки перша зміна)

Місце роботи: Środa Wielkopolska (30 км від Познані)

Забезпечуємо проживання!

Допомагаємо виготовити санітарну книжку!

Lokalizacja

Środa Wielkopolska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Środa Wielkopolska
ID: 916683890