Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Antyki i Kolekcje
  3. Sztuka
  4. Malarstwo
  5. Pozostałe
  6. Pozostałe - Mazowieckie
  7. Pozostałe - Warszawa
  8. Pozostałe - Ochota
Stary obraz olej aukcyjny sygnowany Maud Calange Francja antyk pejzaż
PromujOdśwież
  • Prywatne

Francja. II polowa XXw. Olej na plycie. Czyzby nasladowca szkoly Pont Aven??
Pejzaz morski. Piekna impresja na temat zamglonej zimnej plazy nad wybrzezem Atlantyku..
Praca oprawiona w dekoratywna drewniana biala rame pieknie wspolgra z kolorami obrazu.
Wymiary:
Rama 67x57cm
Obraz 49x39cm
ID: 918086152

Skontaktuj się

m.ochalski

Na OLX od wrzesień 2016

Ostatnio online dziś o 15:47

Dodane 13 maja 2024

360 zł

Safety Badge

Darmowa aplikacja na Twój telefon