Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Dom i Ogród
  3. Wyposażenie wnętrz
  4. Dekoracje
  5. Obrazki i obrazy
  6. Obrazki i obrazy - Pomorskie
  7. Obrazki i obrazy - Chmielno
Okazja! Wyprzedaż. Subtelny stary pejzaż. Olej na płótnie. Aukcyjny.
PromujOdśwież
  • Prywatne

  • Stan: Używane

Bardzo subtelny stary pejzaż, olej na płótnie.Obraz utrzymany w pastelowych, delikatnych barwach, przedstawia kamienisty brzeg jeziora(?) Sygnatura niezbyt widoczna, autor nieokreślony. Pochodzenie kraje Beneluxu.(? Ładnie się prezentuje. Piękna stara secesyjna rama, miejscami lekko uszkodzona, wymaga małej renowacji. Format 30x40. Szerokość ramy 8cm. Bardzo dobra cena. Aukcyjny. Katalogowany z estymacją 1000 zł. Wysyłka do ustalenia.
ID: 667269697

Skontaktuj się

User avatar
Facebook connected icon

Małgorzata

Na OLX od listopad 2011

Ostatnio online dziś o 11:02

Dodane 10 maja 2024

750 zł

Safety Badge

Darmowa aplikacja na Twój telefon