Stan: Używane
Bardzo subtelny stary pejzaż, olej na płótnie.Obraz utrzymany w pastelowych, delikatnych barwach, przedstawia kamienisty brzeg jeziora(?) Sygnatura niezbyt widoczna, autor nieokreślony. Pochodzenie kraje Beneluxu.(? Ładnie się prezentuje. Piękna stara secesyjna rama, miejscami lekko uszkodzona, wymaga małej renowacji. Format 30x40. Szerokość ramy 8cm. Bardzo dobra cena. Aukcyjny. Katalogowany z estymacją 1000 zł. Wysyłka do ustalenia.
ID: 667269697
Dodane 10 maja 2024
Okazja! Wyprzedaż. Subtelny stary pejzaż. Olej na płótnie. Aukcyjny.
750 zł